Porażka w derbach

Porażka w derbach
Niewykorzystane okazje lubią się mścić. Tak można podsumować niedzielne spotkanie naszych Trampkarek z lokalnym rywalem, zespolem Włókniarza Białystok.
W niedzielne popołudnie nasze dziewczyny rozegrały drugi mecz tego sezonu w Centralnej Lidze Juniorek. Mecz od pierwszego gwizdka był bardzo wyrównany, a w grze obu zespołów można było zauważyć nerwowość i niedokładność, jednak to nasz zespół po pięknym uderzeniu z dystansu Agaty Gołub wychodzi na prowadzenie i do końca pierwszej połowy prowadzimy grę, stwarzając jeszcze kilka groźnych sytuacji oraz dominując w środku pola.
Druga połowa to szybkie wyrównanie zawodniczek Włókniarza i bardzo zacięta gra obu drużyn.
Niestety po akcji lewą flanką przeciwniczki zdobywają kolejną bramkę dającą im prowadzenie. Nasz zespół po chwili oszołomienia po raz kolejny w tym spotkaniu przejął inicjatywę zamykając rywala na własnej połowie. Choć dziewczyny robiły co mogły, zabrakło dokładności i skuteczności pod bramką przeciwniczek. Końcowy wynik spotkania 1:2.
Gratulujemy zespołowi Włókniarza i życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek. A my bierzemy się do roboty, by kolejne derbowe spotkanie zakończyć z uśmiechem na twarzy 💪💪
Dziękujemy zgromadzonym kibicom za doping i wiarę w zespół do ostatnich minut 😇😇
Sponsorem zespołu Trampkarek jest PGE Dystrybucja S.A