Ostatnia kolejka Trampkarek w CLJ U-16

Ostatnia kolejka Trampkarek w CLJ U-16
 
Niedzielne spotkanie z zespołem Zły Praga nasze dziewczyny zaczęły co tu dużo mówić…źle. Pierwsza akcja przeciwniczek, które zaczynały spotkanie, zakończyła się golem dla gospodyń. Po kuble zimnej wody dziewczyny wzięły się roboty, ale to gospodarz spotkania kreował więcej sytuacji i stwarzał zagrożenie pod naszą bramką, ale dzięki odważnej grze naszej bramkarki - nieskutecznie.
Druga część spotkania była dużo bardziej wyrównana. Po zespołowej akcji Zosia Markow wyrównuje na 1:1, niestety chwilę później przeciwniczki drugi raz w tym spotkaniu wychodzą na prowadzenie. Rzut wolny po raz kolejny w tym sezonie na bramkę zamieniła Zosia Markow, co dawało nam remis i podział punktów. Niestety to przeciwniczki ostatni stały fragment gry, dokładnie rzut rożny zamieniły na bramkę i ustaliły wynik spotkania.
Ekosport 2 :3 Zły Praga
Choć dziewczyny walczyły dzielnie i miały kilka okazji na odwrócenie losów spotkania, tym razem się nie udało. Z wielkim niezadowoleniem kończymy rundę i bierzemy się do pracy, by wiosną poprawić wyniki i zagrać na miarę naszych możliwości i oczekiwań. 💪🔥
 
Sponsorem zespołu Trampkarek w rundzie jesiennej była firma PGE Dystrybucja S.A.