Kolejna porażka seniorek

Porażka 3:1 zakończył się Nasz przedostatni wyjazd w tej rundzie. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie, druga odsłona bardzo wyrównana, mogliśmy zdobyć bramki, ale również nasze rywalki miały swoje sytuacje. Dobre spotkanie na linii bramkowej zanotowała Zuzia, a cała linia obrony w drugiej połowie zagrała prawie bezbłędnie. Bramkę po bardzo ładnej akcji indywidualnej zdobyła Esmi.
Ten mecz był ostatnim spotkaniem w naszych barwach "Ewci" Eweliny Łożyńskiej dla której bardzo dziękujemy za grę w barwach EKO i życzymy powodzenia w dalszej karierze.
Dziś mieliśmy również dwa debiuty - Wiktoria Hajda i Izabela Grabowska. Za tydzień w niedzielę gramy u siebie ‼️ z tego miejsca już zapraszamy mecz o 16.00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku 🔥