Ekosport Białystok - Tęcza Bydgoszcz - CLJ U-16

Pierwszy mecz w rozgrywkach CLJ U -16 za nami. Na inaugurację sezonu przyszło nam się mierzyć z bardzo wymagającym rywalem - Tęcza Bydgoszcz, który oczywiście był faworytem spotkania. Pierwszy gwizdek rozpoczynający spotkanie wybrzmiał o 15.00. W pierwszej połowie nasze zawodniczki, choć bojowo nastawione, nie znalazły sposobu na przeciwstawienie się przyjezdnym. Do przerwy przegrywamy 0:3. Druga połowa to już lepsza gra naszego zespołu, jednak z błędami przez które tracimy kolejne dwie bramki. Przegrywamy pierwsze spotkanie 0:5 i dziękujemy dziewczynom za zaangażowanie i zdrowie zostawione na boisku. Trudny mecz, z trudnym przeciwnikiem i przy bardzo ciężkich warunkach - kolejna cenna lekcja przyjęta.